-13%

Камин Alfa Plam REGULAR 46 ELEGANT

Камин Alfa Plam REGULAR 46 ELEGANT

 • Шпорет На Дрва
 • Димензии: 915x565x850mm
 • Димензии На Рерна: 460x485x185mm
 • Капацитет 5kwOriginal price was: 31,610.00 ден.Current price is: 27,490.00 ден.

Спореди

Опис

 • Шпорет На Дрва
 • Димензии: 915x565x850mm
 • Димензии На Рерна: 460x485x185mm
 • Дијаметар На Продолжетокот На Излезниот Гас: 120mm
 • Капацитет За Греење: 83m3 / 32m2
 • Капацитет 5kw
 • Тежина На Производот: 103kg
 • Енергетска Класа: A
 • Боја: Бела

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.