-12%

Камин TIM SISTEM MAGIC

Камин TIM SISTEM MAGIC

– Моќ: 11 kW
– Погоден за простории до 60 m2
– Големина ( a x b x h /cm) : 84х51х49см
– Тежина : 67 кг


Original price was: 20,100.00 ден.Current price is: 17,690.00 ден.

Спореди

Опис

 • Камин TIM SISTEM MAGIC
 • Моќ: 11 kW
 • Погоден за простории до 60 m2
 • Големина ( a x b x h /cm) : 84х51х49см
 • Тежина : 67 кг
 • Гусана врата и горна плоча
 • Вид гориво: дрво, брикети, јаглен
 • Офарбана во огноотпорни бои
 • Огноотпорно стакло на вратата (Robax Schott)
 • Пречник на одводот за дим 120мм
 • Опремен со два рачни амортизери:
  –преден амортизер за контрола на довод на воздухот
  – амортизерите на чад за прилагодување на интензитетот на пламенот
 • 1 година гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.