-12%

Печка TRGOPRODUKT Thalia LUNA C

Печка TRGOPRODUKT Thalia LUNA C

 • Моќ: 6,5 kW
 • Погоден за простории до 36 m2
 • Големина ( a x b x h /cm) : 92 x 51 x 46 /cm
 • Тежина : 81 кг24,500.00 ден 21,560.00 ден

Спореди

Опис

 • Печка
 • Моќ: 6,5 kW
 • Погоден за простории до 36 m2
 • Големина ( a x b x h /cm) : 92 x 51 x 46 /cm
 • Тежина : 81 кг
 • Вид гориво: дрво, брикети, јаглен
 • Офарбана во огноотпорни бои
 • Огноотпорно стакло на вратата
 • Пречник на одводот за дим 120мм
 • Изработена од челик
 • Моделот е опремен со ногарки
 • Опремен со два рачни амортизери:
  –преден амортизер за контрола на довод на воздухот
  – амортизерите на чад за прилагодување на интензитетот на пламенот

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.