-17%

FAVORIT Телевизор 32DN4P4T2HD

– Дијагонала 32” (80cm)
– Екран led
– Резолуција 1366×768 (hd ready)
– Тјунер digitalen dvb-t2/c


Original price was: 6,590.00 ден.Current price is: 5,500.00 ден.

Спореди

Опис

 • Дијагонала 32” (80cm)
 • Екран led
 • Резолуција 1366×768 (hd ready)
 • Тјунер digitalen dvb-t2/c
 • Осветлување 200 cd/m2 +/-10%
 • Време на одговор 8 ms
 • Smart не
 • Wireless не
 • Поврзување: scart, hdmi x 3, vga, usb x2, av, поддржува ci+, слушалки, коаксијално
 • Монтажа на ѕид vesa (200ммx100мм)
 • Боја на рамка црна
 • Јазик македонски; англиски; хрватски; српски
 • Звучници 2x10w
 • dvb-c
 • dvb-t2
 • Димензии со држач (шxвxд): 730mm x 470,5mm x 225mm
 • Димензии без држач (шxвxд) 730mm x 442mm x 86mm
 • Нето тежина 4 kg
 • Останато хотелски режим
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.