-13%

VOX Телевизор LED 24DSA306HG2

– Големина: 24″ (61 см)
– Екран: Direct LED Slim
– Разолуција: HD (1366×768)
– Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2


7,940.00 ден 6,900.00 ден

Спореди

Опис

  • Големина: 24″ (61 см)
  • Екран: Direct LED Slim
  • Разолуција: HD (1366×768)
  • Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
  • Моќност на звучниците: 2 x 3W RMS
  • Приклучоци: 1 x HDMI, 1 x USB, 2 x Cable/Antenna Input, YPbPr/YCbCr mini, Audio Input L-R, CI Slot, Headphone Output, COAX out
  • Технологии кои ги користи: Hotel Mode, Sleep Timer, Multilanguage OSD, PVR, Dolby Digital Plus(DD+)
  • Vesa стандард: 100 x 100 mm
  • Боја: црна
  • Гаранција: 36 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.