-12%

VOX Бојлер за бања WHM 802

– Моќност: 2000 W
– Капацитет: 80 л
– Начин на инсталација: вертикално на ѕидот
– Механичка контрола, греач од не’рѓосувачки челик


8,200.00 ден 7,200.00 ден

Спореди

Опис

 • Моќност: 2000 W
 • Капацитет: 80 л
 • Начин на инсталација: вертикално на ѕидот
 • Механичка контрола, греач од не’рѓосувачки челик
 • Напон: 220 – 240 V
 • Термостат од 25 до 75 °C
 • Потрошувачка на електрична енергија годишно: 1423 kWh
 • Време на загревање од 10 до 65 °C: 160 мин.
 • Емајлиран внатрешен котел, отпорност на корозија, отпорност на притисок на вода
 • ефективна топлинска изолација, безбедносен вентил
 • Ниво на бучава: 15 dB
 • Димензии (Ш x В): 426 x 874 мм
 • Гаранција: 3 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.