-13%

VILLAGER Тример ET 355

 • Електричен тример
 • Број на вртежи: 12000rpm
 • Приклучна сила : 350W
 • Површина за сечење: 415 mmOriginal price was: 2,990.00 ден.Current price is: 2,600.00 ден.

Спореди

Опис

 • Електричен тример
 • Тип на мотор: Електро-мотор
 • Напон: 230V ~ 50Hz
 • Приклучна сила : 350W
 • Број на вртежи: 12000rpm
 • Површина за сечење: 415 mm
 • Дијаметар до 1,3 mm
 • Ротирачка рачка (180 °)
 • Прилагодливa телескопскa цевка
 • Рачка за држење: Loop
 • Тежина 2,2 кг

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.