-13%

ISKRA Батериски тример / ножица за жива ограда со рачка N0E-11ET-3.6

– Напон: 3,6V
– Моќност : Li-ion Батерија ( 1,3Ah )
– Вртежи во празно: 1000 / min-1


Original price was: 4,600.00 ден.Current price is: 3,990.00 ден.

Спореди

Опис

 • Напон: 3,6V
 • Моќност : Li-ion Батерија ( 1,3Ah )
 • Вртежи во празно: 1000 / min-1
 • Ширина на сечење : 80 mm ( трева)
 • Должина на сечење : 110 mm ( ограда )
 • Додатоци за сечење ограда
 • Додатоци за трим
 • 2 сечива
 • 2 насоки на движење
 • Ергономска рачка
 • Сигурносен прекидач за закочување
 • 1 година гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.