-13%

MS ENERGY Електричен велосипед City Women c10

– Мотор: Заден Vinka RH30 30 Nm
– Екран: KEYDISP KD-58C
– Батерија: Ракета Kaiyisi 36V 13Ah
– Полнач: AC 100V – 230V Паметен полнач


106,950.00 ден 92,999.00 ден

Спореди

Опис

 • Мотор: Заден Vinka RH30 30 Nm
 • Екран: KEYDISP KD-58C
 • Батерија: Ракета Kaiyisi 36V 13Ah
 • Полнач: AC 100V – 230V Паметен полнач
 • Домет: 80-100 км
 • Рам: 17″ М, алуминиум 6061, мазно заварување
 • Заден менувач: Shimano Tourney TY200, 6 брзини
 • Ланец: KMC 27
 • Предни сопирачки: Промакс легура, V кочница
 • Задни сопирачки: Промакс легура, V кочница
 • Надворешни гуми: Wanda P1025 26″ x 1,75″
 • Тркала: Двоен ѕид алуминиумска легура, 36H
 • Волан/рачка: ширина 60 Алуминиум
 • Гума ширина: 135 mm
 • Седиште: Вандер ВД862-01
 • Педали: Феимин FP-830A
 • Максимално оптоварување: 100 kg
 • 1 година гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.