-13%

TRINX Велосипед M-500

– Гуми – CST 26″*1.95″ 27TPI
– Рам – Alloy 17″ Special Shaped Tubes Hidden Cables
– Ланец – KMC 8S


Original price was: 24,000.00 ден.Current price is: 20,900.00 ден.

Спореди

Опис

 • Модел – TRINX M-500
 • Рам – Alloy 17″ Special Shaped Tubes Hidden Cables
 • Виљушка – Hydraulic Lock-Out Suspension Travel:100MM
 • Менувач – SHIMANO ST-EF500
 • Преден менувач – Microshift FD-M20
 • Заден менувач – SHIMANO RD-TY300
 • Касета – 8S 13-32T
 • Ланец – KMC 8S
 • Кочници – TRINX Alloy Mechanical Disc
 • Тркала – TRINX Alloy Double Wall, PROWHEEL 24/34/42T*170L
 • Гуми – CST 26″*1.95″ 27TPI
 • HUB – Alloy Disc Hub
 • Седиште – TRINX Sport
 • Осовина – TRINX Alloy
 • Рачки – TRINX Flat
 • Боја: сива-сина, црна-црвена, црна-зелена, црна-портокалова

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.