-11%

TRINX Велосипед M-500

– Гуми – CST 26″*1.95″ 27TPI
– Рам – Alloy 17″ Special Shaped Tubes Hidden Cables
– Ланец – KMC 8S

16,690.00 ден 14,900.00 ден

Clear
Спореди

Опис

 • Модел – TRINX M-500
 • Рам – Alloy 17″ Special Shaped Tubes Hidden Cables
 • Виљушка – Hydraulic Lock-Out Suspension Travel:100MM
 • Менувач – SHIMANO ST-EF500
 • Преден менувач – Microshift FD-M20
 • Заден менувач – SHIMANO RD-TY300
 • Касета – 8S 13-32T
 • Ланец – KMC 8S
 • Кочници – TRINX Alloy Mechanical Disc
 • Тркала – TRINX Alloy Double Wall, PROWHEEL 24/34/42T*170L
 • Гуми – CST 26″*1.95″ 27TPI
 • HUB – Alloy Disc Hub
 • Седиште – TRINX Sport
 • Осовина – TRINX Alloy
 • Рачки – TRINX Flat

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.