-13%

RAPID Велосипед HERO 20″

– 21 Брзини
– Shimano Менувач
– V-Brake Кочници
– Тркала 20”


Original price was: 10,680.00 ден.Current price is: 9,290.00 ден.

Спореди

Опис

  • 21 Брзини
  • Shimano Менувач
  • Дупли Алуминиумски Бандаши
  • V-Brake Кочници
  • Тркала 20”
  • Меко и квалтитетно седиште
  • Достапен во сина, портокалова и сребрена боја

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.