-13%

TRINX Велосипед D700 PRO

– Frame: TRINX Alloy Smooth Welding 29”*18”
– Fork: Alloy Hydraulic Lock-Out Suspension Travel:100mm
– Shifter: SHIMANO ST-EF505
– Fd: SHIMANO Altus FD-M2000


37,990.00 ден 33,000.00 ден

Спореди

Опис

 • Frame: TRINX Alloy Smooth Welding 29”*18”
 • Fork: Alloy Hydraulic Lock-Out Suspension Travel:100mm
 • Shifter: SHIMANO ST-EF505
 • Fd: SHIMANO Altus FD-M2000
 • Rd:SHIMANO Altus RD-M370
 • Cassett: CS-M2009 9S 11-32T
 • Chain: KMC 9S
 • Brake: SHIMANO BR-MT200 Hydraulic Disc 160mm
 • Wheel Set : TRINX Alloy Double Wall
 • Tyre : CST 29″*2.1″ 27TPI
 • Chainwheel: SHIMANO FC-MT100 22/30/40T 170L
 • Hub: Alloy Disc Hub
 • Saddle: SR Sport
 • Seatpost: TRINX Alloy
 • Stem: TRINX Alloy
 • Handlebar: TRINX Alloy Flat
 • Боја: црна

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.