-13%

TRINX Велосипед M-100

– Гуми – CST SPORT 26″*1.95″ 27TPI
– Рам – 26″*17″ Alloy Special-Shaped Tubes
– Ланец – Hi-Ten Steel


Original price was: 20,600.00 ден.Current price is: 17,900.00 ден.

Спореди

Опис

 • Модел – TRINX M-100
 • Рам – 26″*17″ Alloy Special-Shaped Tubes
 • Виљушка – Trinx Steel Suspension Travel:100mm
 • Менувач – Ltwoo A3
 • Преден менувач – Ltwoo FD-V5009
 • Заден менувач – Shimano RD-TZ50
 • Касета – Trinx Hi-Ten Steel 14-28T
 • Ланец – Hi-Ten Steel
 • Кочници – X-SPARK HD-M220 Hydraulic Disc,160MM
 • Тркала – TRINX Alloy Double Wall, 24/34/42T*170L
 • Гуми – CST SPORT 26″*1.95″ 27TPI
 • HUB – TRINX
 • Седиште – TRINX Sport
 • Педали – TRINX Alloy
 • Рачки – TRINX Flat
 • Боја: црна-бела, црна-сина

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.