-15%

TRINX Велосипед KIWI 1.0

– Помошни тркала Нема
– Големина на тркало 12 инчи
– Материјал на рам Алуминиум
– Материјал на виљушка Челик


Original price was: 4,100.00 ден.Current price is: 3,500.00 ден.

Спореди

Опис

  • Помошни тркала Нема
  • Големина на тркало 12 инчи
  • Материјал на рам Алуминиум
  • Материјал на виљушка Челик
  • Тежина 3.9 кг
  • Боја: црвена, зелена

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.