-13%

RIDER Велосипед NEW VENUS 8829 20”

– Алуминиумски бандажи
– Две кочници
– Корпа
– Помошни тркала


Original price was: 6,880.00 ден.Current price is: 5,980.00 ден.

Спореди

Опис

  • Алуминиумски бандажи
  • Две кочници
  • Корпа
  • Помошни тркала
  • Метален рам
  • Тркала 20″

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.