-14%

RIDER Велосипед STAR 150022 18”

– Алуминиумски бандажи
– Две кочници
– Помошни тркала
– Корпа


Original price was: 7,200.00 ден.Current price is: 6,200.00 ден.

Спореди

Опис

  • Алуминиумски бандажи
  • Две кочници
  • Помошни тркала
  • Корпа
  • Шише за вода
  • Метален рам
  • Тркала 18″

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.