-11%

Печка TRGOPRODUKT Thalia Nella

Печка TRGOPRODUKT Thalia Nella

 • Моќ: 6,5kW
 • Погоден за простории до 36 m2
 • Големина ( a x b x h /cm) :  82 x 45 x 40/cm
 • Тежина : 63 кгДостапност:

Нема на залиха

13,299.00 ден 11,770.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Печка
 • Моќ: 6,5 kW
 • Погоден за простории до 36 m2
 • Големина ( a x b x h /cm) : 82 x 45 x 40 /cm
 • Тежина : 63 кг
 • Вид гориво: дрво, брикети, јаглен
 • Боја: црна
 • Дрвени рачки на вратите
 • Преграда за чување  суви и влажни дрва
 • Опремен со два рачни амортизери:
  –преден амортизер за контрола на довод на воздухот
  – амортизерите на чад за прилагодување на интензитетот на пламенот

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.