-12%

Камин PRITY PM TV SL

Kamin PRITY PM TV SL

– Моќ: 13 kW
– Погоден за простории до 80 m2
– Големина (a x b x h /cm): 69 x 39 x 79 cm


69,990.00 ден 61,590.00 ден

Спореди

Опис

 

  • Камин панорама
  • Моќ: 13 kW
  • Погоден за простории до 80 m2
  • Големина (a x b x h /cm): 69 x 39 x 79 cm
  • Димензии на ложиште (a x b x h /cm): 63 x 31 x 32 cm
  • Тежина: 100 кг
  • Излез за чад ∅ 150 mm
  • Гориво : дрво, јаглен.

 

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.