-13%

TING Бојлер за бања BVE 80L

 • Бела боја
 • Волумен: 80 литри
 • Монтажа : на зид
 • Работен притисок: 6 MpДостапност:

Нема на залиха

Original price was: 18,400.00 ден.Current price is: 16,000.00 ден.

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Бела боја
 • Волумен: 80 литри
 • Монтажа : на зид
 • Работен притисок: 6 Mp
 • Довод на вода: 1/2R”
 • Одвод на вода: 1/2R”
 • Изменувач на топлина: 1/2R”
 • Електричен грејач: 2,5kW
 • Маx.температура:90° C
 • Материјал на казан: AISI 304 INOX
 • Изолација(25mm): Poliuretan
 • Димензии(В x Ш x Д): 83 x 43,5 x 10 cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.