-12%

TIM SISTEM 6/1 Димна штедилна цевка од 0,6m

  • Должина : 600 mm
  • Ширина : 120 mm, 80 mm
  • Изработка : челичен лим 0,5 mm1,390.00 ден 1,220.00 ден

Спореди

Опис

  • Димна штедилна цевка
  • Должина : 600 mm
  • Ширина : 120 mm, 80 mm
  • Изработка : челичен лим 0,5 mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.