-12%

TIM SISTEM Димна цевка 1м

  • L = 1000 mm
  • D = 120 mm, 80 mm
  • Лим 0,5 mm650.00 ден 570.00 ден

Спореди

Опис

  • Димна цевка
  • L = 1000 mm
  • D = 120 mm, 80 mm
  • Лим 0,5 mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.