-11%

TIM SISTEM Димна цевка 0,5м

  • L = 500 mm
  • D = 120 mm, 80 mm
  • Лим 0,5 mmOriginal price was: 440.00 ден.Current price is: 390.00 ден.

Спореди

Опис

  • L = 500 mm
  • D = 120 mm, 80 mm
  • Лим 0,5 mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.