-15%

PRITY Предна декорација за камин 2P50

  • Декоративна шипка
  • Погодна е за готварски печки од Прити :2P50
  • Направена е од инокс
  • Монтажа од напредOriginal price was: 1,420.00 ден.Current price is: 1,200.00 ден.

Спореди

Опис

Погодна е за готварски печки од Прити :2P50

Направена е од инокс

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.