-20%

SOLINGEN Лажици INDIANA 029975

  • Лажици
  • Високосјаен инокс
  • 6 парчиња
  • Дебелина 2,5 мм990.00 ден 790.00 ден

Спореди

Опис

  • Лажици
  • Високосјаен инокс
  • 6 парчиња
  • Дебелина 2,5 мм

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.