-18%

SOLINGEN Нож IBIZA 004910

  • Нож
  • Високосјаен инокс
  • 3 парчиња
  • Дебелина 2ммOriginal price was: 330.00 ден.Current price is: 270.00 ден.

Спореди

Опис

  • Нож
  • Високосјаен инокс
  • 3 парчиња
  • Дебелина 2мм

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.