-12%

LAMART Сет прибор за јадење LEILA LT 5002

– Stainless Steel 18/0
– Прибор за јадење со 24 парчиња (чајни лажици, лажици, вилушки и ножеви)
– Квалитетна дизајнерска серија за секојдневна употреба


2,160.00 ден 1,899.00 ден

Спореди

Опис

  • Stainless Steel 18/0
  • Прибор за јадење со 24 парчиња (чајни лажици, лажици, вилушки и ножеви)
  • Квалитетна дизајнерска серија за секојдневна употреба
  • Може да се мијат во машина за садови

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.