-48%

SOLINGEN Лажица за послужување EXQUISITE 029692

  • Лажица за послужување
  • долен дел пластичен
  • високосјаен инокс
  • 18/10Original price was: 385.00 ден.Current price is: 199.00 ден.

Спореди

Опис

  • Лажица за послужување
  • долен дел пластичен
  • високосјаен инокс
  • 18/10

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.