-6%

STIEBEL ELTRON Проточен бојлер PEG 18

 • Јачина 18 kw
 • Електронски управуван
 • Избор на 2 позиции на сила
 • Едноставна и брза монтажаOriginal price was: 22,910.00 ден.Current price is: 21,540.00 ден.

Спореди

Опис

 • Jачина од 18 kW
 • Електронско управување ” 2i ” за целосно константна температура
 • 2 вградени сензора : проточен и температурен
 • Елегантен дизајн – само 93 mm тенок
 • Електронско детектирање на воздушни меури
 • Греење на водата со систем на голи жици со пластичен грејач
 • Погоден за мека и тврда вода
 • Дијагностички систем
 • Степен на заштита од прскање на водата IP 25
 • Избор на 2 различни температури , степени на сила од 42°C и од 55°C
 • Проток на вода 9,4 л/мин
 • Едноставна и брза монтажа
 • Волтажа : 3/PE ~ 400 V
 • Осигурачи : 32 A
 • Димензии (ВхШхД) : 485x226x93 (mm)
 • Тежина 3.6 кг

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.