-6%

STIEBEL ELTRON Проточен бојлер PEY 18/21/24

 • Елегантен тенок дизајн
 • Инсталација : брза и едноставна
 • Избот на 7 различни температури
 • Тежина 3,6 kg

 


Original price was: 25,020.00 ден.Current price is: 23,520.00 ден.

Спореди

Опис

 • Електронско управување за целосно константна температура
 • Елегантен дизајн – само 93 mm тенок
 • Менувачки избор на јачина ( 3/in1 ) од 18/21/24 kW
 • Електронско детектирање на воздушни меури
 • Греење на водата со систем на голи жици со  пластичен грејач
 • Погоден за мека и тврда вода
 • Дијагностички систем
 • Степен на заштита од прскање на водата IP 25
 • Избот на 7 различни температури , степени на сила од 30 до 60°C
 • Едноставна и брза монтажа
 • Волтажа : 3/PE ~ 400 V
 • Осигурачи : 32 / 32 / 35 A
 • Димензии (ВхШхД) : 485x226x93 (mm)
 • Тежина 3.6 кг

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.