-6%

STIEBEL ELTRON Проточен бојлер PEG 13

– Jачина од 13,5 kW
– Електронско управување ” 2i ” за целосно константна температура
– 2 вградени сензора : проточен и температурен
– 2 фиксни температури 42 °C и 55 °C


22,910.00 ден 21,540.00 ден

Спореди

Опис

 • Jачина од 13,5 kW
 • Електронско управување ” 2i ” за целосно константна температура
 • 2 вградени сензора : проточен и температурен
 • 2 фиксни температури 42 °C и 55 °C
 • Елегантен дизајн – само 93 mm тенок
 • Висина 485 мм
 • Ширина 226 mm
 • Електронско детектирање на воздушни меури
 • Греење на водата со систем на голи жици со пластичен грејач
 • Погоден за мека и тврда вода
 • Степен на заштита од прскање на водата IP 25
 • Едноставна и брза монтажа
 • Волтажа : 3/PE 380 V
 • Осигурач : 20 A
 • Тежина 3.6 кг

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.