-12%

SENCOR ТВ држач SHT B333

Sencor
Шифра: Нема

– Дијагонала на екран од 19″ до 37″
– Нагоре подесување: 0°
– Долу подесување: -12°
– Оддалеченост од ѕид: 3.7 cm


Original price was: 840.00 ден.Current price is: 740.00 ден.

Спореди

Опис

 • Дијагонала на екран од 19″ до 37″
 • Нагоре подесување: 0°
 • Долу подесување: -12°
 • Оддалеченост од ѕид: 3.7 cm
 • Макесимално оптеретување: 35 kg
 • Димензии (ШхВхД): 250х215х37 mm
 • VESA 75×75
 • VESA 100×100
 • VESA 200×100
 • VESA 200×200
 • Црна боја
 • Материјал челик

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.