-12%

SENCOR Термобокал SWK 1785BK

– Капацитет 1.7 l
– Филтер за нечистотии и каменец
– Внатрешно ЛЕД светло
– Дно од челик со покриен греач
– Моќ 2200W


Original price was: 1,510.00 ден.Current price is: 1,330.00 ден.

Спореди

Опис

  • Капацитет 1.7 l
  • Филтер за нечистотии и каменец
  • Внатрешно ЛЕД светло
  • Индикациско светло
  • Дно од челик со покриен греач
  • Двоен сигурносен систем: Заштита од прегревање кога е вклучен апаратот без течност, автоматско исклучување кога е постигната точка на вриење
  • Моќ 2200W
  • Тежина без постоље: 780 g
  • Одвоено постоље
  • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.