-12%

SENCOR Термобокал SWK 1810WH

– Капацитет 1,8 l
– Филтер за нечистотија и калцификати кој се вади и мие
– Грејната база е од челик
– Троен сигурносен систем


Original price was: 1,490.00 ден.Current price is: 1,310.00 ден.

Спореди

Опис

  • Капацитет 1,8 l
  • Филтер за нечистотија и калцификати кој се вади и мие
  • Грејната база е од челик
  • Троен сигурносен систем
  • Моќност 2000 W
  • Тежина без базата: 650 g
  • Волтажа и фреквенција: 220-240 V, 50 Hz

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.