-12%

SENCOR Термобокал SWK 2510

– Капацитет 2.5 l
– Боја црна или бела
– Егрономска рачка


Original price was: 1,480.00 ден.Current price is: 1,299.00 ден.

Спореди

Опис

 • Капацитет 2.5 l
 • Боја црна или бела
 • Егрономска рачка
 • Отстранлив и лесен за миење филтер
 • Грејна база од челик и скриен греач
 • Осигурач на капакот
 • Двоен сигурносен систем: Заштита од прегревање кога апаратот е вклучен без течност, автоматско исклучување кога е достигната точката на вриење
 • Индикаторско светло
 • Моќ: 1 850 – 2 200 W
 • Тежина без постоље: 725 g
 • Одвоено постоље
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.