-12%

SENCOR Термобокал SWK 37GG

 • Боја: пастел/зелена
 • Волумен: 1,5l
 • Троен безбедносен систем
 • Приклучна сила:2000-2,400 WДостапност:

Нема на залиха

1,650.00 ден 1,450.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Боја: пастел/зелена
 • Волумен: 1,5l
 • База за греење од нерѓосувачки челик со покриена спирала за греење
 • Троен безбедносен систем:
  – Заштита од прегревање кога е вклучен без вода
  – Автоматско исклучување кога се отстранува од базата
  – Автоматско исклучување кога ќе се достигне точка на вриење
 • Напон и фреквенција: 220-240 V, 50 Hz
 • Приклучна сила:2000-2,400 W
 • Погоден е и за лица со оштетен слух (индикатор за работа)
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.