-11%

SENCOR Термобокал SWK 1010WH

– Капацитет 1 l
– Скала за течност од двете страни
– Ергономична рачка
– Филтер за наслаги и нечистотија кој се вади


870.00 ден 770.00 ден

Спореди

Опис

  • Капацитет 1 l
  • Скала за течност од двете страни
  • Ергономична рачка
  • Филтер за наслаги и нечистотија кој се вади
  • База за поркиен греач од челик
  • Заклучување на капакот при користење
  • Осигурач против прегревање кога нема вода
  • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.