-12%

BOMANN Термобокал WK 504 CB

 • Интегриран грејач
 • Максимален капацитет 1.7 л
 • Индикатор за нивото на вода
 • Филтер1,650.00 ден 1,450.00 ден

Спореди

Опис

 • 360 степени ротирачки конектор
 • Интегриран грејач
 • Постоље со место за сладирање на кабелот
 • Високо квалитетна метална плоча
 • Филтер
 • Максимален капацитет 1.7 литри
 • Индикатор за нивото на вода
 • Прозор за нивото на водата
 • Автоматско или мануелно иклучување
 • On/off прекинувач
 • 1 година гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.