-12%

BOSCH Рачен пасатор MSM 14100

 • Боја : бела
 • Моќност на моторот (max): 400 W
 • Број на брзини за лесно ракување: 1
 • Дроби мраз1,930.00 ден 1,699.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја: бела
 • Број на брзини за лесно ракување: 1
 • Нож од инокс за брзо дробење, мешање и сецкање
 • Моќност на моторот (max): 400 W
 • Ергономски обликуван дводелен рачен миксер
 • Дроби мраз
 • Променлива нога за мешање од температурно отпорна пластика
 • Нога за мешање погодна за миење во машина за садови

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.