-12%

SENCOR Прочистувач на воздух SHA 8400WH

 • Површина: 20-40м2
 • Бучавост: 30dB
 • Ниво на филтрирање: 3
 • Брзини на работа: 310,699.00 ден 9,420.00 ден

Спореди

Опис

 • Елегантно и ефикасно решение за подобрување на квалитетот на воздухот во домот
 • 3-чекори филтрација која обезбедува највисока можна ефикасност
  – Филтер за прилив: ги фаќа крупните честички на прав и алергените
  – Јаглероден филтер: апсорбира формалдехид, бензен и други штетни гасови
  – HEPA филтер: фаќа честички од прав, чад, гасови и други алергиски честички
 • Погоден за прочистување на 20-40м2
 • 3 брзини на чистење
 • Автоматскиот тајмер за исклучување може да се постави на 2, 4 и 8 часа
 • Лесен за замена на филтерот
 • Времетраење на УВ лампата: 20.000 часа (повеќе од 5 години со стандардна работа)
 • Ниво на бучава: 30 dB (A) (спална соба), 40 dB (A) (тивка градина), 50 dB (A) (шума)
 • Влезна моќност: 55 W
 • Димензии (ширина × длабочина × висина): 324 × 162 × 409 мм
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.