-12%

SENCOR Навлажнувач на воздух SHF 920BL

– Капацитет на навлажнување: 300 ml/h
– Димензии (W×D×H): 23 × 17.5 × 24.5 cm
– Тежина: 950 g
– Капацитет на садот за вода: 2.2 l


2,610.00 ден 2,299.00 ден

Спореди

Опис

 • Дизајниран за да се вклопи во ентериерот
 • Ноќно светло за пријатна атмосфера
 • Работи на принцип на ултразвучен осцилатор на висока фреквенција 2.4 MHz
 • Испушта ладна пареа но не влијае на температурата во просторијата
 • Време на работа со едно полнење на вода: до 6 часа пуштено на максимум
 • Тивка работа благодареание на NOISELESS технологија
 • Идеален за спални, детски соби, дневни и канцеларии
 • Автоматско гаснење кога ќе се искористи сета вода
 • Варијабилна моќ на испораување
 • Егрономски дизајн за заштеда на простор
 • Транспарентен сад за вода
 • Погоден за простории до 20 m2
 • LED индикатор за вода
 • Капацитет на навлажнување: 300 ml/h
 • Димензии (W×D×H): 23 × 17.5 × 24.5 cm
 • Тежина: 950 g
 • Должина на кабел: 185 cm
 • Капацитет на садот за вода: 2.2 l
 • Волтажа и фреквенција: 220-240 V, 50-60 Hz
 • Моќност: 30 W
 • Бучност: ≤35 dB
 • Сина боја
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.