-12%

SENCOR Навлажнувач на воздух SHF 2080WH

– Моќност (W) 25 W
– Боја бела
– Идеално решение за простории со многу сув и надразнувачки воздух
– Ноќно светло: 7 атмосферски светла


3,730.00 ден 3,280.00 ден

Спореди

Опис

 • Моќност (W) 25 W
 • Боја бела
 • Идеално решение за простории со многу сув и надразнувачки воздух
 • Ноќно светло: 7 атмосферски светла
 • Влажноста помеѓу 40-60% може да помогне да се намали ширењето на вирусите
 • Опција за користење на есенцијални масла за ароматерапија и релаксација
 • Бои прилагодени за комплементирање на ентериерот
 • Работи на принципот на високофреквентен ултразвучен осцилатор
 • Произведува ладна пареа (не влијае на собната температура)
 • Излез за магла со ротација од 360°
 • Погоден за соби до 38 м2
 • Излез на навлажнување: 250 ml/h
 • Волумен на резервоарот за вода: 3,5 l
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.