-12%

BOSCH Мултипрактик MUM 58420

– Kујнски робот
– Сиво Виолетова боја
– Моќен мотор 1000W
– 7 позиции


20,150.00 ден 17,700.00 ден

Спореди

Опис

 • Kујнски робот
 • Сиво Виолетова боја
 • Моќен мотор 1000W
 • 7 позиции
 • 3.9л Инокс сад
 • Блендер со 1.25л сад
 • метлички за матење
 • месење и мешање
 • носач за прибор и торбичка
 • посебно сецко со 3 различни диска
 • Целосно електорнски контроли
 • Автоматско исклучување
 • заштита од прегревање

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.