-12%

BOSCH Миксер MFQ 36450S

 • Боја: бела/светло сива
 • Одвојена типка за исфрлање на додатокот
 • 5 работни брзини
 • Приклучна сила: 450 W3,860.00 ден 3,390.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја: бела/светло сива
 • Тивок и лесен
 • 5 работни брзини
 • Приклучна сила: 450 W
 • 1 чаша за сецкање
 • додаден нож за лед
 • Одвојена типка за исфрлање на додатокот
 • Тежина: 1,4 кг

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.