-11%

SENCOR Кабел SAV 266-015

 • HDMI кабел
 • Боја : црна
 • 3D видео
 • Резолуција до 4000 x 2000 пиксели135.00 ден 120.00 ден

Спореди

Опис

 • HDMI кабел
 • 19-пински конектор
 • Резолуција до 4000 x 2000 пиксели
 • 1080p FULL HD / 1080i / 720p / 720i
 • 3D видео
 • Должина: 1.5m
 • 24-битна длабочина на боја
 • Обратен аудио канал (ARC)
 • Етернет канал (HEC)
 • Боја : црна
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.