-12%

HAMA High speed кабел THOMSON H 132155

 • Дополнителна заштита
 • 3D пренос
 • Должина: 1,5 m
 • Боја: ЦрнаOriginal price was: 300.00 ден.Current price is: 265.00 ден.

Спореди

Опис

 • Кабел за пренос на видео податоци и сигнали
 • HDMI кабел за совршен висок HD квалитет 4096 x 2160 (4K) px
 • Дополнителна заштита
 • Пренос на податоци : 18 Gbit / s
 • 3D пренос
 • Должина: 1,5 m
 • Боја: Црна

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.