-13%

HAMA Кабел H 030448

  • Пин машки женски
  • Конекција: 3,5 мм
  • Должина: 2,5 m,
  • Боја: ЦрнаOriginal price was: 80.00 ден.Current price is: 70.00 ден.

Спореди

Опис

  • Пин машки женски
  • Конекција: 3,5 мм
  • Должина: 2,5 m,
  • Боја: Црна
  • Висока механичка отпорност

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.