-12%

HAMA “AluLine” Кабел H 115932

  • За поврзување на smartphone со stereo систем и car радио
  • Конектор : 2 x RCA
  • Должина на кабел : 2m
  • Боја : сребрена410.00 ден 360.00 ден

Спореди

Опис

  • За поврзување на smartphone со stereo систем и car радио
  • Конектор : 2 x RCA
  • Должина на кабел : 2m
  • Боја : сребрена
  • Позлатени конектори

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.