-12%

SENCOR Будилник SRC 3100 B

– PLL FM Radio со 10 мемориски станици
– FM ресивер 87.5 – 108 MHz
– Amber LED дисплеј 0.9″


Original price was: 1,740.00 ден.Current price is: 1,530.00 ден.

Спореди

Опис

 • PLL FM Radio со 10 мемориски станици
 • FM ресивер 87.5 – 108 MHz
 • Amber LED дисплеј 0.9″
 • Црвена проекција на часот
 • 180° ротирачка леќа со прилагодлив фокус
 • Двеон аларм
 • Будење со сигнал или со радио
 • Sleep функција
 • Snooze функција
 • Работи на батерии 1 x 3 V (не се вклучени)
 • Моќ: AC 230 V / 50 Hz
 • Димензии: (w / h / d) 160 x 60 x 57 mm
 • Тежина: 370 g

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.