-12%

SENCOR Будилник SDC 4400W

 • Радио будилник
 • Боја: бела
 • USB полнач
 • Двоен аларм1,230.00 ден 1,085.00 ден

Спореди

Опис

 • Радио будилник
 • Боја: бела
 • USB полнач 5 V / 1000 mA
 • LED Ноќно Светло
 • LED дисплеј од килибар 2,3 cm (0.9 “)
 • Поставување на осветленоста на екранот
 • Двоен аларм
 • Будилник за будење
 • Одложете
 • Резервна батерија за часовникот CR-2032 1 x 3 V (не е вклучена)
 • Моќност: AC 100-240 V, 50/60 Hz
 • Димензии: 135 x 68 x 60 mm
 • Тежина: 260 g (вклучувајќи AC/DC адаптер)
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.