-12%

SENCOR Будилник SRC 136B

 • Радио будилник
 • Боја: црна
 • PLL FM радио
 • 0,6 ” LED дисплеј (1,5 см)1,440.00 ден 1,270.00 ден

Спореди

Опис

 • Радио будилник
 • Боја: црна
 • PLL FM радио
 • 0,6 ” LED дисплеј (1,5 см)
 • Можност до 20 мемориски станици
 • Hi / Lo Затемнување
 • Поставување на двоен аларм
 • Можност на будење со радио или сирена
 • Функција за спиење, одложување
 • Резервна батерија: 2 x 1,5 V Тип AA (не е вклучена)
 • Моќност: AC 230 V, 50 Hz
 • Потрошувачка: 3,5 W
 • Димензија: 46 x 124 x 130 mm
 • Тежина: 360 g
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.